Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PREDNÁŠKA

INŠPIRATÍVNE VEČERY/E - OD STAVBY MESTA V SAUDSKEJ ARÁBII PO NAJVÄČŠIU FAŠÍRKAREŇ V STREDNEJ EURÓPE

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Inšpiratívne večery/e - Od stavby mesta v Saudskej Arábii po najväčšiu fašírkareň v strednej Európe


Inšpiratívne večery/e Vám prinášajú pútavú prednášku EY Začínajúceho podnikateľa roka 2018.


Tri úplne odlišné kariéry – consulting, private equity a podnikanie. Pozrieme sa na to, o čom táto práca vlastne je, na rozdiely v prístupe, ale aj čo sa Jozef Bardík - EY Začínajúceho podnikateľa roka 2018 najviac naučil zo všetkých troch oblastí a čo ich spája.


Jozef Bardík je bývalý konzultant a private equity investor, ktorý sa po návrate na Slovensko rozhodol investovať do vlastného portfólia startupov, medzi iným aj do spoločnosti Regal Burger. Okrem podnikania podporuje viacero neziskových organizácií v oblasti vzdelávania.


Profil EY Začínajúci podnikateľ roka 2018

Jozef Bardík založil Regal Burger, s.r.o. v roku 2014, po tom, čo našiel kvalitné burgery na festivale Pohoda. V roku 2015 sa tím rozšíril o Jozefa Kuzmu a spoločne otvorili ďalšie prevádzky Regal Burger po celom Slovensku. Dnes sa starajú o 17 prevádzok s predajom hamburgerov na Slovensku a v Čechách a plánujú ďalšie rozširovanie do zahraničia. Spoločnosť je rýchla ako fast food a kvalitná ako prvotriedna reštaurácia. Preto sa ich koncept volá Fast Casual. Na výrobu burgerov používajú kvalitné mäso, ktoré sa pravidelne kontroluje priamo pri procese výroby, žemle sú z lokálnej pekárne podľa ich vlastnej receptúry. Napriek tomu, že každý burger sa robí čerstvý na objednávku zákazníka, jeho príprava trvá do 5 minút od zadania objednávky. Okrem hamburgerov v súčasnosti pod brandom Streetfood by Regal testujú viacero nových vlastných konceptov a pomáhajú aj menším slovenským streetfoodistom dostať sa do shoppingov a ďalej rásť.


Vstupné na event: na mieste 6 € / predpredaj cez Tickpo.sk 5 € / študenti s platným ISIC preukazom vstup zdarma*. (* Platí pri potvrdení účasti na evente do nedele 26.05.2019)

Svojou účasťou a nákupom vstupného zároveň pomôžete deťom s cystickou fibrózou.


FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.