Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

DOMINIKA LIČKOVÁ - KEYWORDS

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Srdečne Vás pozývame na Výstavu Dominika Ličková - KEYWORDS

"Výstava KEYWORDS ako celok osciluje na mnohých dichotomických princípoch, na hrane medzi vnútorným a vonkajším, súkromným a verejným, či skrytým a zjavným. Prostredníctvom jednotlivých častí Ličková odhaľuje svoj osobný priestor, akýsi vnútorný okruh, fyzický i mentálny, vzťahujúci sa k jej intimite, rodine a blízkym. Dohromady sa v jej sériách stretáva autentická intímna výpoveď o jej živote a bezprostrednom okolí, pôsobiaca možno ako klasický dokument, a obsahovo premyslené konceptuálne stratégie tvoriace jednotlivé celky /archívy/ vychádzajúce z komplexnosti tvorivých procesov umelca."

(vyňaté z kurátorskeho textu)
Michal Huštaty

Kurátor: Michal Huštaty
Vernisáž: 26. 4. o 18:00
Trvanie výstavy: 26. 4. - 2. 6. 2019
Otvorené: ut-ne 13.00 - 18.00
Miesto: 2. poschodie, Galéria Profil, Stredoerópsky dom fotografie v Bratislave

Dominika Ličková (1974) žije a tvorí v Bratislave. Magisterské štúdium na VŠVU v Bratislave ukončila u prof. Miloty Havránkovej, kde neskôr absolvovala aj doktorandské štúdium. Absolvovala stáž na FAMU v Prahe a na Rietveld Akademie v Amsterdame. Venuje sa pedagogickej činnosti, pôsobí na VŠVU ako odborný asistent. Zaoberá sa voľnou tvorbou, fotografovaním architektúry a dizajnu, organizovaním multikultúrnych akcií a eventov, kurátorstvom výstav a publikačnou činnosťou. Vystavuje pravidelne doma i v zahraničí. Medzi jej hlavné okruhy záujmu patrí urbánny priestor, humánna geografia, premena miesta, predmetný svet a v poslednej dobe aj náznakovosť rodinných väzieb v jej osobnom živote.

web: www.dominika.lickova.com

Pre viac info sledujte FACEBOOK EVENTKATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.