Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PREHLIADKA

BODY ART SHOW 2017

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

BODY ART SHOW 2017 – exhibičná prehliadka unikátneho umenia maľovania na ľudské telo

Bratislava zažije veľkolepú prehliadku umenia maľovania ľudských tiel so sprievodným programom a charitatívnym rozmerom.

V sobotu 18. novembra večer sa vo veľkej sále Strediska kultúry Bratislava - Nové Mesto, na Vajnorskej ulici 21 v Bratislave, uskutoční 4. ročník charitatívneho podujatia BODY ART SHOW.Pred zrakmi divákov sa odohrá nevídaná show obliekania ľudských tiel do farieb. Telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu predvedú publiku najlepší slovenskí a zahraniční bodypainteri pod vedením známej bodypainterky, majsterky Slovenska v maľovaní na telo, prezidentky Asociácie Bodypainterov Slovenska a členky Svetovej asociácie bodypainterov WBA - Marty Gejdošovej.

Desiatka bodypainterov bude tvoriť počas celého dňa dych vyrážajúce maľby, určené iba pre tento večer. Umenie pominuteľné a preto tak vzácne predvedú publiku v neopakovateľnom vystúpení inšpirovanom gréckou a egyptskou mytológiou – „V zajatí bohov“. Vstúpte do príbehu z čias, kedy ľudia zdieľali zem s bohmi.

Uvidíte mýtické postavy a prastarých bohov, odetých iba do pestrých farieb, sprevádzaných živým spevom Mirky Partlovej, Jána Slezáka, Natálie Hatalovej a Martina Kaprálika. Janko Slezák bude i v úlohe rozprávača, sprevádzajúc dej hovoreným slovom. Sprievodné tanečné vystúpenia budú v podaní profesionálnych tanečníkov SHOWart pod vedením Patrika Ščasnoviča.

Diváci sa počas originálnej exhibície, zameranej na dokonalú harmóniu ľudského tela a umeleckej maľby, môžu tešiť aj na nezvyčajnú módnu prehliadku - Bodypainting Fashion Show. Ide o osobité spojenie luxusných odevov z dielne módnej návrhárky Rebeccy Justh a módneho domu LOMBARDI Fashion House s maľbami na telo.

Ako modeli sa predvedú známe tváre showbiznisu, Erika Barkolová, Juraj Bača, Peter Bažík, Andrea Benická, Natália Hatalová, Patrik Herman, Martin Kaprálik, Michaela Kapráliková, Norika Krchňáková, Matúš Krnčok, Noro Mészároš, Milo Kráľ, Gregor Miler, Marcela Molnárová, Mirka Ondrejčíková, Mirka Partlová, Petra Palevič, Thomas Puskailer, Dominika Richterová, Ján Slezák, Andrea Šprochová.

O slávnostné zahájenie programu sa postará husľové duo The Ladies Ensemble a celým večerom vás bude sprevádzať moderátorka Andrea Paulinyová.

Vyvrcholením podujatia bude slávnostný krst výnimočného Bodypainting kalendára na rok 2018, autorky Marty Gejdošovej, ktorého krstným otcom sa stane prezident World Bodypainting Association - Alex Barendregt. Výťažok z predaja kalendára ako aj z celej akcie organizátori venujú na charitatívny účel, organizácii Ružová stužka n.f., na podporu prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Príjemným zakončením akcie bude After party pre držiteľov VIP vstupeniek. Pre hostí bude pripravené rautové občerstvenie, doplnené lahodnými bio vínami. V neformálnom prostredí bude možné stretnúť sa a odfotografovať so všetkými účinkujúcimi a namaľovanými modelkami. O hudobný sprievod sa postará Paľo Drapák a zaspieva aj Marcela Molnárová.

Nenechajte si ujsť tento nevšedný večer. Užite si program na vysokej spoločenskej a umeleckej úrovni. Budete účastníkmi kultúrneho vystúpenia, ktoré je svetovou raritou a svojou účasťou podporíte aj dobrú vec.

Dress code: Smart Casual

Lístky na BODY ART SHOW a lístky VIP (Show + After párty) zakúpite od 20 € v sieti TICKETPORTAL.sk

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Organizátorom BODY ART SHOW 2017 je produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o.

Cieľom podujatia BODY ART SHOW 2017 je prezentácia krásy umenia bodypaintingu prostredníctvom pozitívneho kultúrneho a emocionálneho zážitku a finančná podpora prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Autorkou projektu a umeleckou vedúcou podujatia BODY ART SHOW 2017 je známa vizážistka Marta Gejdošová, majiteľka bratislavského salónu krásy SHARMANT studio a autorka dvoch kníh o kráse. Je Majsterkou Slovenska v maľovaní na telo BodyArt 2016, prezidentkou Asociácie Bodypainterov Slovenska a členkou prestížnej World Bodypainting Association. Na tohtoročných majstrovstvách sveta v bodypaintingu, sa v Open category, umiestnila na krásnom 5. mieste.


Lístky: www.ticketportal.sk/Event/BODY_ART_SHOW_2017
Web stránka podujatia: www.bodyartshow.sk
Facebook event: BODY ART SHOW 2017
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.