Prehliadka festivalového filmu z Berlína, Benátok a Cannes.
PROGRAM
26. 9. streda
Kinosála:
o 16.30 24 TÝŽDŇOV
o 19.00 ZLODEJI
Screening room:
o 17.00 BEZ LÁSKY
o 19.30 ZÁHADA SILVER LAKE
27. 9. štvrtok
Kinosála:
o 15.30 WESTERN
o 18.00 TVÁR
o 20.00 POSLEDNÉ VEČERY NA ZEMI
Screening room:
o 15.30 ŠTVOREC
o 18.30 VEŽA, JASNÝ DEŇ
o 20.45 UTOYA
28. 9. piatok
Kinosála:
o 14.45 VICTORIA
o 17.30 UTOYA
o 20.00 ZÁHADA SILVER LAKE
Screening room:
o 15.00 TRANZIT
o 17.00 MICHAL HVORECKY PREDNÁŠKA NOVÝ NEMECKÝ FILM
o 18.00 STENA
o 20.30 3 DNI V QUIBERONE
29. 9. sobota
Kinosála:
o 14.15 TONI ERDMANN
o 17.30 MODLITBA
o 20.00 3 DNI V QUIBERONE
Screening room:
o 15.30 LÁSKA MEDZI REGÁLMI
o 18.00 O TELE A DUŠI
o 20.30 ZLODEJI
30. 9. nedeľa
Kinosála:
o 14.45 POSLEDNÉ VEČERY NA ZEMI
o 17.30 LÁSKA MEDZI REGÁLMI
o 20.00 MODLITBA
Screening room:
o 14.00 NEDOTÝKAJ SA MA
o 16.30 ZABITIE POSVATNEHO JELENA
o 19.30 ZÁHADA SILVER LAKE
1. 10. pondelok
Kinosála:
o 15.30 TRANZIT
o 17.30 ZLODEJI
o 20.00 3 DNI V QUIBERONE
Screening room:
o 17.00 PRÍPRAVA NA KONCERT
o 19.00 KONCERT JAMES
2. 10. utorok
Kinosála:
o 17.00 NEDOTÝKAJ SA MA
o 19.30 VÍŤAZNÝ FILM ŠTUDENT.POROTY
Screening room:
o 17.00 ÚVOD K BERGMANOV+ PROJEKCIA 7 PEČAŤ I
o 19.30 MODLITBA
SPRIEVODNÝ PROGRAM
26. 09. o 19.00 Otvorenie - Lumiére
27. 09. o 17.00 Debata - Hronec, Hrycová, TOmková a Tatarová
28. 09. o 17.00 Hvorecký
29. 09. o 17.00 Kvíz - Bednárová a Staňo
30. 09. o 17.00 Okrúhly stôl - Mirek Tóda; téma: Utoya
01. 10. o 19.00 Koncert
02. 10. o 17.00 Úvod k Bergamnovi _ L. GErtli + krst štúdie M. Koskinen
o 17.30 projekcia Siedma pečať / Petra Hanáková Bergman
02. 10. o 19.30 Víťazný film študentskej poroty
PROGRAM
26. 9. streda
Kinosála:
o 16.30 24 TÝŽDŇOV
o 19.00 ZLODEJI
Screening room:
o 17.00 BEZ LÁSKY
o 19.30 ZÁHADA SILVER LAKE
27. 9. štvrtok
Kinosála:
o 15.30 WESTERN
o 18.00 TVÁR
o 20.00 POSLEDNÉ VEČERY NA ZEMI
Screening room:
o 15.30 ŠTVOREC
o 18.30 VEŽA, JASNÝ DEŇ
o 20.45 UTOYA
28. 9. piatok
Kinosála:
o 14.45 VICTORIA
o 17.30 UTOYA
o 20.00 ZÁHADA SILVER LAKE
Screening room:
o 15.00 TRANZIT
o 17.00 MICHAL HVORECKY PREDNÁŠKA NOVÝ NEMECKÝ FILM
o 18.00 STENA
o 20.30 3 DNI V QUIBERONE
29. 9. sobota
Kinosála:
o 14.15 TONI ERDMANN
o 17.30 MODLITBA
o 20.00 3 DNI V QUIBERONE
Screening room:
o 15.30 LÁSKA MEDZI REGÁLMI
o 18.00 O TELE A DUŠI
o 20.30 ZLODEJI
30. 9. nedeľa
Kinosála:
o 14.45 POSLEDNÉ VEČERY NA ZEMI
o 17.30 LÁSKA MEDZI REGÁLMI
o 20.00 MODLITBA
Screening room:
o 14.00 NEDOTÝKAJ SA MA
o 16.30 ZABITIE POSVATNEHO JELENA
o 19.30 ZÁHADA SILVER LAKE
1. 10. pondelok
Kinosála:
o 15.30 TRANZIT
o 17.30 ZLODEJI
o 20.00 3 DNI V QUIBERONE
Screening room:
o 17.00 PRÍPRAVA NA KONCERT
o 19.00 KONCERT JAMES
2. 10. utorok
Kinosála:
o 17.00 NEDOTÝKAJ SA MA
o 19.30 VÍŤAZNÝ FILM ŠTUDENT.POROTY
Screening room:
o 17.00 ÚVOD K BERGMANOV+ PROJEKCIA 7 PEČAŤ I
o 19.30 MODLITBA
SPRIEVODNÝ PROGRAM
26. 09. o 19.00 Otvorenie - Lumiére
27. 09. o 17.00 Debata - Hronec, Hrycová, TOmková a Tatarová
28. 09. o 17.00 Hvorecký
29. 09. o 17.00 Kvíz - Bednárová a Staňo
30. 09. o 17.00 Okrúhly stôl - Mirek Tóda; téma: Utoya
01. 10. o 19.00 Koncert
02. 10. o 17.00 Úvod k Bergamnovi _ L. GErtli + krst štúdie M. Koskinen
o 17.30 projekcia Siedma pečať / Petra Hanáková Bergman
02. 10. o 19.30 Víťazný film študentskej poroty
Portál www.kamdomesta.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné sa prihlásiť vopred.