Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

4 ROČNÉ OBDOBIA RUŽINOVA "ZIMA"

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

4 ročné obdobia Ružinova "zima" /fotografická súťaž/

Mestská časť Bratislava - Ružinov a Cultus Ružinov vyhlasujú fotografickú súťaž o atraktívne ceny.Uskutoční sa štyrikrát do roka s témami zima, jar, leto a jeseň. Úlohou súťažiacich je zachytiť svojím objektívom zaujímavý okamih v danom ročnom období v Ružinove. Fotografie na tému „zima“ možno prihlásiť do 19. marca.

S končiacou sa zimou prichádza ponuka na súťažnú prehliadku fotografií skúsených i začínajúcich fotografov. Motívom súťaže je zachytiť na fotografiách nevšedné pohľady, okamihy a atmosféru ale aj momenty zo života, nálad, radostí a starostí ľudí v Ružinoveso zimnou tematikou. Podmienkou zaradenia do súťaže je, že autor fotografie musí mať trvalý pobyt v Ružinove.

Súťažnú fotografiu spolu s vyplnenou prihláškou treba zaslať do 19. marca 2019 na cultus@cultusruzinov.sk. Do súťaže je možné sa prihlásiť iba s jednou súťažnou fotografiou a to vo formáte JPG.

Zo všetkých fotografií porota vyberie finálových 30. Vybraní súťažiaci dostanú možnosť prezentovať svoje fotografické dielo na výstave fotografií, ktorá bude od 5. apríla 2019 v Dome kultúry Ružinov.
 
Finalisti budú bojovať o cenu poroty- poukaz do Avionshopping park v hodnote 300 € a o cenu diváka- poukaz v hodnote  50€.

„Chceme vidieť Ružinov očami Ružinovčanov, ľudí, ktorí tu žijú a ktorí majú túto časť mesta naozaj radi. A vďaka ich talentu urobíme radosť aj ostatným “, hovorí starosta MČ Bratislava-Ružinov, Ing. Martin Chren.
 
Viac informácií, prihlášku a pravidlá súťaže nájdete na cultusruzinov.sk a Facebooku Cultus Ružinov.

FACEBOOK EVENT

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.