Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

15. SALÓN DREVOSTAVIEB

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Výstava / 15. Salón drevostavieb
Rakúski účastníci: Innauer-Matt Architekten


Salón drevostavieb je známa medzinárodná prehliadka modernej architektúry z dreva. Slovenským organizátorom je architektonické centrum ARCHA matériO Bratislava. V roku 2019 bola v rámci podujatia prezentovaná fotografická výstava 40 realizovaných drevostavieb a prednáškový cyklus so zahraničnými architektmi. Program na rok 2020 sa riadi podľa rovnakého konceptu: www.salondrevostaveb.cz
Architekti Innauer-Matt: architektonická kancelária založená v roku 2012 Markusom Innauerom (*1980) a Svenom Mattom (*1980) vznikala v horskom prostredí medzi atmosféricky ladenými priestormi a miestami, ktoré presviedčajú svojou jednoduchou prirodzenosťou. Duo z Bregenzu interpretuje úlohy blízke lokalite, krajine a jej obyvateľstvu a v rámci komplexných súvislostí navrhuje nečakané riešenia. Ústredným motívom je hľadanie architektúry, ktorá prostredníctvom každodennosti vytvára dôverné miesta s trvácnosťou a ktorá nechce architektúru nanovo objavovať.

Trvanie výstavy: 4. - 28. 2. 2020

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.