Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
FESTIVAL

BECKOVSKÉ SLÁVNOSTI 2019

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Rynčanie mečov na Beckovských Slávnostiach.

Milovníci histórie, dobrej nálady, chutného jedla, veselej hudby a remeselnej práce, zbystrite svoju pozornosť! Na známosť sa dáva, že aj tento rok sa budú počas víkendu 19. - 21. júla konať pod Beckovským Hradom veľkolepé Beckovské Slávnosti 2019!
 
Už dvadsiaty-prvý raz sa stretneme na podujatí, ktoré každoročne navštevujú tisícky mladých aj starých. Na Beckovských Slávnostiach si príde na svoje naozaj každý. Brány spokojnosti budú otvorené pre zábavychtivú mládež, šťastné rodinky, ale aj veteránov stredovekých vojen, ktorí si chcú zaspomínať na časy, počas ktorých s mečom a štítom v ruke hrdinsky bránili veľkolepé hrady pred nepriateľom…
 
.. no dobre, takýchto návśtevníkov u nás asi nenájdete, no duchovia doby dávno minulej počas týchto troch dní v Beckove určite nebudú mať pokojný spánok. Zo siene hrdinov ich totiž prebudia kapely a interpreti ako Vidiek, Para, Adam Ďurica, Jana Kirschner, Lenka Filipová, Juraj Hnilica, Šarišanci, Fíha Tralala, Jamsquad či Beckovské Ksichty. Zábavy a skvelej nálady rozhodne nebude nedostatok.
 
O skvelú zábavu a športového ducha sa postarajú aj majstrovstvá sveta v hode vidlami s názvom Vidlomet, zaujímavými témami nabitá Diskusná Aréna, remeselný jarmok plný zaujímavých dobových aj nedobových produktov, no najmä bitky udatných Rytierov, ktorí vám predvedú hneď niekoľko zaujímavých historických rekonštrukcií.
 
Tento nezabudnuteľný víkend robíme najmä pre vás a aj tento rok sa tešíme na každého jedného návštevníka. Vidíme sa 19. - 21. júla 2019 v parku pod Beckovským Hradom! :)

Vstupenky v sieti TICKETPORTAL.SK.
 
Miesto konania: Beckov

FACEBOOK EVENT

Viac informácií na www.beckovskeslavnosti.sk│FB: Beckovské slávnosti

MIESTO A DÁTUM KONANIA
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.