Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

CITY GAME ŠTIAVNICKÝ POKLAD

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Spoznajte krásy Banskej Štiavnice zábavnou a netradičnou formou. Odhalíte všetky tajomstvá a nájdete bájny Štiavnický poklad?

City Game Štiavnický poklad je dobrodružná mestská hra pre tímy 2 až 5 ľudí (naraz však môže hrať aj až 10 tímov). Skupina plní misiu v centre Banskej Štiavnice, pri ktorej sa stretne s množstvom zábavných a netradičných úloh a spoznáva pekné zákutia a výhľady mesta.

Hra je ideálnym spôsobom ako spoznať pekné zákutia Banskej Štiavnice zábavnou a originálnou formou. Má dve verzie - Zlatú (dlhšiu) a Striebornú (kratšiu).

 • Teambuilding
  Poznáte dobre svojich kolegov či priateľov? Zabavte sa spolu plnením netradičných úloh v krásnom prostredí Banskej Štiavnice. Ukážte, ako viete komunikovať, spolupracovať a riešiť netradičné problémy.
   
 • Turisti
  Chcete si z Banskej Štiavnice okrem suvenírov a fotiek odniesť aj nezabudnuteľné zážitky? Mestská hra Štiavnický poklad je jedinečná možnosť ako spoznať Štiavnicu naozaj zábavnou formou.
   
 • Rodiny
  Rozmýšľate čo robiť v Banskej Štiavnici s deťmi? Nebaví ich len tak chodiť po meste a obzerať pamiatky? City game Štiavnický poklad dá ich chodeniu zmysel a deti a razom si začnú prechádzku užívať

Viac o hre môžete nájsť na http://urbangames.sk.


ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.