Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
FILM

TO KAPITOLA 2 /It: Chapter Two/

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
USA | 2019 | horor | triler | 168 min. | MP-15
Réžia: Andy Muschietti
Hrajú: James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Skarsgård, Bill Hader, Sophia Lillis
+ Zdieľať akciu

O FILME

V pokračovaní najúspešnejšieho hororu všetkých čias sa do mesta Derry vracia zlo a členovia Klubu núl budú musieť opäť spojiť svoje sily na mieste, kde to všetko začalo.

Od hrôzostrašných udalostí ubehlo 27 rokov. Členovia Klubu núl sa rozišli a žijú si vlastné životy. Mike ako jediný ostal v rodnom meste a je nútený zvolať ostatných členov klubu späť do Derry, kde budú spoločne opäť čeliť zlu. Všetci sú poznamenaní hrôzostrašnými zážitkami z minulosti, každý z nich bude musieť preto opäť prekonať svoj najsilnejší strach a čeliť klaunovi, ktorý je teraz nebezpečnejší ako kedykoľvek predtým.

V úlohe dospelého Billa sa predstaví James McAvoy (filmová séria „X-Men“, „Rozpoltený“, „Sklenený“), držitelka nomináce na Oscara Jessica Chastain („30 minút po polnocii“, „Mama“, „Veľká hra“) v roli Beverly, Bill Hader (seriál kanálu HBO „Barry“, „Moje ségra má prima bráchu“) v roli Richieho. Kľúčovej úlohy klauna Pennywise se opät ujal Bill Skarsgård.
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.