Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KONCERT

SUSHIFEST WARMUP

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Kapela SUSHICIDE a festival Sushifest v spolupráci s Alliance Française Banská Bystrica,

vás pozývajú na podujatie SUSHIFEST WARMUP, ktoré sa uskutoční 3.7.2020 od 17:00 na parkovisku U Francúza - Jazz Klub 12, Horná 12, Banská Bystrica.Toto podujatie sa uskutoční vďaka partnerom Urpiner, U Francúza - Jazz Klub 12, Clean & Fresh, Batt Service, Aurora - print atelier, Citycube.

SUSHIFEST warmup je prvé z viacerých podujatí pred festivalom SUSHIFEST (ktorý sa uskutoční 4.9.2020). Prvý SUSHIFEST warmup je určený na prezentáciu a podporu lokálnej tvorby a lokálnych kapiel, ktoré majú konečne po viac ako trojmesačnej pauze možnosť vystúpiť.

Na podujatí vystúpia:

SUSHICIDE - Slovenská pop-alternatívna kapela, ktorá prináša na Slovensko jedinečnú audio-vizuálnu show. Kapela SUSHICIDE sú 4 stáli hudobníci a team mladých ľudí okolo nich. Je to projekt, ktorý slúži okrem hudby ako kreatívny priestor pre mladých umelcov a prax pre mladých marketérov. Zároveň sa snažia vytvoriť komunitu fanúšikov, kde prevládajú myšlienky tolerancie a vzájomnej podpory. Ich hudba vás zaručene roztancuje.

TERÉZIA BLIHÁROVÁ - Víťazka súťaže Spievam po Francúzsky 2019, speváčka s nádherným a silným hlasom, ktorá na SUSHIFEST warmup prinesie covery francúzskych, slovenských, anglických piesní. Môžete očakávať prekvapenie v podobe rôznych netradičných dychových nástrojov, ktorých sa ujme Benjamín Rudík.

EAU DE PARFUM - Súzvuk dvoch nádherných nežných ženských hlasov, podložený jazzovým klavírom a bicími, Vika a Radka prinášajú nezabudnuteľný zážitok v podobe coverov populárnych piesní v ich vlastnom jazzovom prevedení.

VERONIKA VOLOVÁROVÁ - Najmladšia z vystupujích, za to opäť neskutočne silný hlas, ktorý by ste nikdy nepriradili jej veku. Veronika sa umiestnila na 2. mieste v súťaži Spievam po Francúzsky 2019, a aj ona prinesie zmes anglických/franncúzskych coverov, v jej akusticko-popovom prevedení.

FACEBOOK EVENT

Lístky:
predpredaj: 4€
na mieste: 5€

Lístkov je obmedzený počet.

Vďaka nášmu sponzorovi URPINER, prvých 100 účastníkov dostane pivo / BB Kolu zadarmo!
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.