Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

LIEČEBNÉ MEDITÁCIE S ARYOM

Banská Bystrica, Luna - Banská Bystrica
23.10.2019 , Streda, 18:00

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Pozývame Vás na Vedené meditácie pre začiatočníkov aj pokročilých. Každý utorok sa ponoríme do tajomnej atmosféry vlastného vnútra a astrálneho priestoru okolo nás. Naučíme sa ako sa uvoľniť v tichu, pri jemnej hudbe a vonných arómach, z ktorých má každá iný vplyv na naše vedomie aj podvedomie. Skúsime prejsť viacerými druhmi meditácií rokmi overenej praxe od Lektora Aryu. Spoznáte Kozmické Sanktum v ktorom si nájde každý z nás svoj vesmírny chrám k utiekaniu sa ako duševnému wellness, kde nájde svoj pokoj, kľud a občerstvenie, svoje ústranie. Rozvynieme a naprogramujeme Váš vnutorný panel pre nastavenia princípu kyvadla podla starej egyptskej techniky Kybalion. Prejdeme sférami Blahobyt, Zdravie, Laska, Zmysluplna Praca a Intuicia.

Na záver preliečime svoje srdce jemnou samoregresnou terapiou, meditáciou, Liečebným Kódom o ktorom svojim spôsobom rozprával už Kráľ Šalamún a ktorá je silným riešením akýchkoľvek druhov depresií, traum z detstva, alebo tak častých bolestí na duši po problémovom vzťahu. Prídte k nám v stredu a spolu sa vyberieme na cestu meditácie pre preliečenie tela, duše aj ducha.

Vstupné 7 eur.
Tak ako aj pri akcii ( TEA FRIDAY čajové piatky v LUNE ) si vyhradzujeme možnosť akciu presunúť o deň skôr alebo neskôr  podla potreby uvolnit miesto inej akcii v priestore. Počet miest je limitovaný no meditácia prebehne za predpokladu minimum 6 ľudí  preto Vás prosíme KLIKAJTE NA ZUCASTNIM SA  na FACEBOOK EVENTE a dodrzte prosim svoju účasť keď už sa rozhodnete . Tešíme sa na Vás :)

  FACEBOOK EVENT

www.lunabb.sk
│FB:Luna - Banská Bystrica
MIESTO A DÁTUM KONANIA
23.10. Streda, 18:00, Luna - Banská Bystrica, Medená 1, Banská Bystrica,
30.10. Streda, 18:00, Luna - Banská Bystrica, Medená 1, Banská Bystrica,
06.11. Streda, 18:00, Luna - Banská Bystrica, Medená 1, Banská Bystrica,
13.11. Streda, 18:00, Luna - Banská Bystrica, Medená 1, Banská Bystrica,
20.11. Streda, 18:00, Luna - Banská Bystrica, Medená 1, Banská Bystrica,
Všetky termíny >>
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.