Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

LIEČEBNÉ MEDITÁCIE S ARYOM

Banská Bystrica, Luna - Banská Bystrica
18.12.2019 , Streda, 18:00

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Pozývame Vás na Vedené meditácie pre začiatočníkov aj pokročilých. Každý utorok sa ponoríme do tajomnej atmosféry vlastného vnútra a astrálneho priestoru okolo nás. Naučíme sa ako sa uvoľniť v tichu, pri jemnej hudbe a vonných arómach, z ktorých má každá iný vplyv na naše vedomie aj podvedomie. Skúsime prejsť viacerými druhmi meditácií rokmi overenej praxe od Lektora Aryu. Spoznáte Kozmické Sanktum v ktorom si nájde každý z nás svoj vesmírny chrám k utiekaniu sa ako duševnému wellness, kde nájde svoj pokoj, kľud a občerstvenie, svoje ústranie. Rozvynieme a naprogramujeme Váš vnutorný panel pre nastavenia princípu kyvadla podla starej egyptskej techniky Kybalion. Prejdeme sférami Blahobyt, Zdravie, Laska, Zmysluplna Praca a Intuicia.

Na záver preliečime svoje srdce jemnou samoregresnou terapiou, meditáciou, Liečebným Kódom o ktorom svojim spôsobom rozprával už Kráľ Šalamún a ktorá je silným riešením akýchkoľvek druhov depresií, traum z detstva, alebo tak častých bolestí na duši po problémovom vzťahu. Prídte k nám v stredu a spolu sa vyberieme na cestu meditácie pre preliečenie tela, duše aj ducha.

Vstupné 7 eur.
Tak ako aj pri akcii ( TEA FRIDAY čajové piatky v LUNE ) si vyhradzujeme možnosť akciu presunúť o deň skôr alebo neskôr  podla potreby uvolnit miesto inej akcii v priestore. Počet miest je limitovaný no meditácia prebehne za predpokladu minimum 6 ľudí  preto Vás prosíme KLIKAJTE NA ZUCASTNIM SA  na FACEBOOK EVENTE a dodrzte prosim svoju účasť keď už sa rozhodnete . Tešíme sa na Vás :)

  FACEBOOK EVENT

www.lunabb.sk
│FB:Luna - Banská Bystrica
MIESTO A DÁTUM KONANIA
18.12. Streda, 18:00, Luna - Banská Bystrica, Medená 1, Banská Bystrica,
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.