Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PRE DETI

LETNÝ TABOR PLNÝ ZÁBAVY A POZNÁVANIA V LUNE

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

LETNÝ TABOR PLNÝ ZÁBAVY A POZNÁVANIA V LUNE
Denný tábor pre deti od 7 -12 rokov

Pozývame všetky deti zažiť veľké letné dobrodružstvo, plné zábavy, hier, pobytu v prírode, tvorenia a hlavne zážitkov na ktoré sa nezabúda. U nás deti strávia čas zmysluplne v kruhu rovesníkov a super lektorov nie len učením, ale aj spoznávaním, tvorením, vo veselosti, hravosti a harmónii.

Deti sa môžu tešiť na:

 • - kreatívne tvorenie - budeme tvoriť krásne a originálne veci, naučíme sa nové techniky a budeme podporovať rozvoj kreativity. Deti sa môžu tešiť na výrobu lapača snov, vlastných originálnych tričiek, náramkov, foto rámov, obrazov, vytvoria si svoj vlastný vision board, bylinkové vrecúška...Každý deň budeme mať vytvorený priestor na tvorenie a deti si svoje dielka zoberú domov.

Deti budeme viesť k láske a rešpektu k našej krásnej prírode, budeme spoznávať zvieratká, bylinky, rastlinky, kamienky. To všetko interaktívne v prírode na našich výletoch.

 • veľa úžasných výletov - počas celého týždňa budeme chodiť na výlety do prírody. Čaká nás výlet na ranč za koníkmi a zvieratkami, kde si budú deti môcť vyskúšať starostlivosť o zvieratká, zoznámiť sa so životom na ranči, zajazdiť si na koníkovi a môžu kŕmiť zvieratká. Taktiež krásna prechádzka lesom a opekačka v prírode v Malachovskej doline. Súťaže, hry, dobrodružstvá, výlety a veľa, veľa ďalšieho.
   
 • na super chutný obed, okrem toho budú mať zabezpečený pitný režim, vyváženú a zdravú desiatu a olovrant.
   
 • naučíme sa nové básničky a pesničky, všetko hravou a zábavnou formou
   
 • z celého týždňa z našich výletov a tvorenia si budeme robiť fotografie a rodičia na konci tábora dostanú CD s fotkami na pamiatku.
Pre viac info a prihlásenie do tábora prosím kontaktujte: lunabystrica@gmail.com alebo 0918420441.

Cena na týždeň: 155€
V cene je zahrnuté: strava počas celého dňa (desiata, obed a olovrant), pitný režim, lekcie tvorivých dielničiek, všetky pomôcky na tvorenie, preprava na výlety a náklady s tým súvisiace, jazdenie na koníkovi + opekačka, starostlivosť počas celého týždňa, CD s fotkami.

Tešíme sa na vás milé deti.

FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.