Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
FESTIVAL

LETNÉ KINO NA AMFITEÁTRI

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

LETNÉ KINO NA AMFITEÁTRI

„Túto sezónu si užijete digitálne premietanie s novou projekčnou technikou s obrazom na celý rozmer plátna. Temné časy tmavého a mrňavého obrazu sú preč. A nie len to – vďaka tomu môžme hrať aj premiérové tituly a novinky, premietať sa bude častejšie (niekoľkokrát týždenne) a výber z programu bude bohatší,“ hovorí premietač Michal Jaso. Vďaka Audiovizuálnemu fondu a spolupráci O.Z. za! amfiteáter a prevádzkovateľovi amfiteátra KOLOTOČE, s.r.o. má Letné kino na amfiteátri konečne digitálnu projekciu.

Ako hodnotí premietač Ivan Školuda: „Dlho pripravované prekvapenie na 5-tu sezónu je tu. Stálo nás to veľa síl a energie a teraz je na vás, aby ste prispeli aj vy svojou pravidelnou návštevou. To bude pre nás tá najväčšia odmena, že sme sa nesnažili zbytočne.“
 LETNÉ KINO NA AMFITEÁTRI - AUGUST  www.bbamfiteater.sk│FB: Za obnovenie amfiteátra v Banskej Bystrici!

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po zakúpení vstupenky pred predstavením na mieste konania. Vaše pochopenie si veľmi vážime.


KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.