Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM
KONCERT

ZAYO W/ DALYB HALLOWEEN TOUR

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Košický raper Zayo (Matúš Zajac), člen slovenskej skupiny Haha Crew, chystá riadnu nádielku rapu. Jeho fanúšikovia ho uvidia a vypočujú si jeho staršie, ale aj najnovšie skladby na koncerte v Urban Spote o 21:00 hod. Priaznivci rapu sa majú na čo tešiť. On totiž nezostáva svojej povesti nič dlžný a svojmu publiku predvedie show mladej krvi, ktorá dobíja scénu novými hudobnými trendmi.Od Haha Crew sa Zayo odklonil iba na nejaký čas a vydal sa na sólovú dráhu. Neznamená to však, že nie je naďalej súčasťou skupiny, v ktorej začínal. Pôsobí v nej od roku 2011, kedy sa dali dokopy traja kamaráti, ktorých zaujímala hudba, móda a pouličná kultúra. Rapovať začal neskôr a ako sa dnes zdá, vhupol do toho rovnými nohami a veru sa mu darí. Svedčí o tom debutový album Navždy mladý, ktorý vydal koncom roka 2018. Priniesol mu obrovský úspech. Sprievodné turné po Slovensku a v Českej republike zaplnilo nielen kluby na jednotlivých zastávkach v 16 mestách, ale spustilo aj polarizáciu názorov na streamovacích službách a na YouTube, čím rástli čísla sledovanosti. Jeho úspech bol spečatený aj platinovou platňou.

Zayo na nej ponúka 30 minút hudby. Na 11 skladieb si zavolal aj slušnú plejádu hostí, zahŕňajúcu také mená ako EgoYzomandiasKarloKhans, a samozrejme jeho kolegovia z HAHA Crew – Samey Dalyb.

Košický raper pri príležitosti amerického sviatku prekvapil fanúšikov druhým sólovým hudobným projektom s názvom Happy Halloween. Na EP nájdeme štyri nové skladby a troch hostí – SaulaNika Teda Sameya. Posledný menovaný sa objavuje na tracku úvodnej skladby Cowboy. Napodobňuje westernový film, avšak v rapovom podaní. O jeho tvorbu sa postaral Jan Strach.

Vstupenky dostupné na tootoot.fm.

FACEBOOK EVENT

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.