Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
ŠPORT

GRAND PRIX SNP V KRASOKORČUĽOVANÍ

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Cez víkend od 9 – 10. novembra 2019 sa môžu priaznivci krasokorčuľovania prísť pozrieť na Banskobystrický štadión, kde sa uskutoční už 57. ročník Grand Prix SNP v krasokorčuľovaní. Tak jednoducho vyzerajúci šport. Plný elegancie, gracióznosti a oku lahodiaceho pohľadu. Škripot korčúľ na ľade v mnohých z nás vyvolá až zimomriavky. Rýchle piruety a vysoké skoky vo vzduchu s dvoma či troma otočkami, to všetko Vám predvedú krasokorčuliari od maličkých detí až po juniorov vo svojich voľných jazdách.

Aj naši pretekári z klubu KK Iskra tu budú mať svoje mnohopočetné zastúpenie v rôznych kategóriách. Preto Vás všetkých srdečne pozývame, aby ste sa prišli pozrieť na toto nádherné podujatie a podporili všetkých športovcov svojou prítomnosťou a potleskom za ich prevedené výkony.

Súťaž bude prebiehať od skorého rána až do večera počas dvoch dní. Tak neváhajte a určite sa na chvíľočku zatúlajte na zimný štadión a vychutnajte si naše Banskobystrické „ľadové ostrie“.

>> PROPOZÍCIE <<

www.visitbanskabystrica.sk

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.