Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KURZ

FLY FIT_ FIT DO PLAVIEK (LETNÝ KURZ JOGY)

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

FLY FIT- FIT DO PLAVIEK (LETNÝ KURZ)
PONDELKY 8.7. - 26.8. 2019 16,45 -17,45 HOD

Spojenie fly fit jogy a power jogy pre Vaše pevnejšie, vypracovanejšie, pružnejšie telo.

Cvičenie FlyFit má viacero foriem, jednou z nich je aj silový tréning. Počas leta Vám prinášame jedinečný koncept kurzu, ktorý prepája práve silový tréning v plachte s dynamickou PowerYogou.

Dokopy Vás čaká 6 hodín FlyFitu a 2 hodiny PowerYogy. Budeme sa systematicky zameriavať hlavne na problematické partie ako je bruško, zadok a nohy. Pozície veľmi jednoduché a pri tom účinné: plank, kliky, drepy, ale aj iné...

Kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov ako aj pre pokročilých – pretože tento koncept prináša niečo iné ako sú bežné hodiny FlyFit jogy.

LETNÁ AKCIA NA TENTO KURZ: 8 hodín v cene 6-tich hodín.
Ak budete mať čas celé leto, viete využiť plných 8 hodín kurzu a získať tak 2 vstupy grátis. Ak sa Vám dá prísť len 6 pondelkov, sami si určíte, ktoré pondelky prídete. Platíte len za 6-týždňov kurzu!!!

Vďaka tomuto cvičeniu si posilníme celé telo, najmä však chrbát a stred tela „core“, predĺžime svaly a získame na ich flexibilite. Bude to príjemná "makačka", ktorá rozhodne stojí za ladné krivky.

Tak ako každé skupinové cvičenie, tak aj FlyFit má niekoľko kontraindikácii, preto sa v prípade pochybností poraďte s inštruktorom, či je cvičenie vhodné aj pre Vás. Kontakt: Mirka 0903273208

LEKTORKA: Mirka Loukotková
CENA KURZU: 60 eur (je potrebné uhradiť celý kurz najneskôr 7 dní pred začatím)

PRIHLÁSENIE: v prípade záujmu si rezervujte miesto mailom na: info@jogovna.sk. Poprosíme zároveň zaslať údaje k vystaveniu faktúry: celé meno a priezvisko, adresa bydliska a PSČ.

Kurz sa uskutoční, ak sa prihlási aspoň 6 osôb a to najneskôr 7 dni pred začatím kurzu. V opačnom prípade Vám peniaze vrátime späť.

FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.