Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KONCERT

FESTIVALOVÁ HUDOBNÁ GLOSA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

MILÍ PRIATELIA, pozývame vás na  D R U HÝ  Z MINI SÉRIE TROCH festivalových hudobnoslovných večerov pod holým nebom - FUBABY2020.
(pripravený máme aj "MOKRÝ VARIANT" V sále Múze SNP)

VSTUPENKY:
tel.: 0907 846 555 - Info. centrum - ICBB - Námestie SNP 1

V spoluprái s Múzeom SNP, ktoré poskytuje priestory očarujúcej záhrady CHAVIVY REIK, sedenie a elektrinu.
KAPACITA OBMEDZENÁ v zmysle nariadení o bezpečnosti verejných produkcií a zhromaždení.

POZVANIE HOSTIEĽA - herca, speváka, režiséra a pedagóga, tvorcu, spoluproducenta a riaditeľa FUBABY - Igora ŠIMEGA - priajli:

HELENA KRAJČIOVÁ
slovenská divadelná, televízna, dabingová a filmová herečka a speváčka, držiteľka oceneni Talent roka 2004, Slnko v sieti 2010, OTO (Osobnosť televíznej obrazovky) v kategórii herečka 2014, hosťujúca členka SND, populárna televízna hviezda mnohých seriálov a členka speváckej a' capella skupiny FRAGILE

SOŇA HANZL KOPČANOVÁ
slovenská populárna speváčka z teamu SENZI TV, pedagogička, riaditeľka SONYTA MUSIC, sólistka banskobystrickej kapely SONYTA & Chilly Band, autorka a spolupracovníčka mnohých slovenských polupárnych hudobných osobností, víťazka viacerých súťží - Bystrické zvony, Košický zlatý poklad.

DOMINIK LAUKO
spevák, autor, herec, člen kapely Chilli Fellaz - spolu s Davidom Bílekom, podnikavec, kreatívec a aktuálne úspešný tvorca novej skladby s názvom MESTO POD URPÍNOM.
(skladbu zložil v spolupráci s Radovanom Oravkinom z kapely Reunion a Matejom Bartkom)

VIKTOR SVETLÍK
absolvent hry na klavír pod vedením Mgr. art. Marty Oláhovej na Konzervatóriu Jána Levoslava Bellu v Banskej Bystrici, Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici paralelne študoval, aktuálne hospodár Základnej umeleckej školy Jána Cikkera v Banskej Bystrici a korepetítor profesionálnych spevákov. bývalý člen Miešaného speváckeho zboru Konzervatória a pedagóg hry na klavíri v Základnej umeleckej škole v Slovenskej Ľupči

MÁRIA ŠTEFÁNIKOVÁ
mladá talentovaná speváčka, absoventka Konzervatória Jána Levoslava Bellu v Banskej Bystrici


Milí fanúšikovia kvalitného umenia, prívrženci kultúry a kultivovanosti, milovníci krásy, šíritelia radosti, robotníci umeleckého priemyslu, tvorcovia a tvorylky, obyvatelia Banskej Bystrice aj najširšieho okolia, turisti aj kultúrni, zážitkoví a poznávací návštevníci stredoslovenskej metropoly – účastníci a spolupútnici tradičného multižánrového Festivalu umenia a dizajnu - FUBABY – Banskobystrický Montmartre aj Hudobnej Glosy ! -

KAPACITA JE OBMEDZENÁ - preto ODPORÚČAME osobné prevzatie vstupenky v ICBB na Námestí SNP č.1

FACEBOOK EVENT

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.