Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PREDSTAVENIE

DIVADLO V ZÁHRADE: ŠAŠKO FJODOR – NA HRAN(I)E (FILIP HAJDUK)

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
DIVADLO V ZÁHRADE: ŠAŠKO FJODOR – NA HRAN(I)E (FILIP HAJDUK)

KEDY?  14. 8. o 17.00 hod.
KDE?  záhrada Vily Dominika Skuteckého, Horná 55 Banská Bystrica

Obľúbená interaktívna klauniáda pre deti so Šaškom Fjodorom, ktorého show je zakaždým jedinečná, plná žonglovania, balansu kadečoho (stoličky na brade) a smiechu.

ŠAŠKO FJODOR - Show Na Hran(i)e. Show plná megatrikov a humoru. Veselá show pre šťastných ľudí.

Filip Hajduk alias Šaško Fjodor - kaukliar, žonglér, klaun, chodúliar a najmä profesionálny komediant sa so svojou show hodí na akúkoľvek akciu. Detskú oslavu, MDD, plesy, jarmoky, firemné eventy, hradné hry, slávnosti, vinobrania, rodinné stretnutia, veselé dni, ba dokonca aj svadby. Vo svojich predstaveniach kĺbi žonglovanie a balansovanie rôznych predmetov (fľaše, šiltovky, stoličky, lavičky) na nose, brade, či uchu, ba dokonca aj lakti a jazyku!

Show stále živá, prekvapivá, plná vtipnej improvizácie, komentárov a interakcie s divákmi! Šaško Fjodor vyzabáva detiská, dospelákov, dorast, dôchodcov, jednoducho všetkých, ktorí o zábavu stoja… Aj takí, čo už od únavy len sedia, či vylihujú.

Divadlné predstavenie je súčasťou programu festivalu SSG Festival / Prvý človek bol umelec 4, ktorý od augusta do decembra 2018 ponúkne filmové premietania, divadlo, koncert, piknik v unikátnej mestskej záhrade maliara Dominika Skuteckého, autorské čítania, tematickú prednášku a rozmanité tvorivé aktivity pre deti. 

Vstup voľný.

Festival z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

www.ssgbb.sk│FB: Stredoslovenská galéria


KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.