Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KONCERT

BLANCH : DELUSION TOUR

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Za repertoárom stojí skladateľka, textárka, speváčka a gitaristka Bianca Macková. S autorskou produkciou začala v roku 2016 a jej tvorba je konvenčne nezaťaženým prierezom popu, folku a soulu. V energických aj melancholických skladbách, ktoré sú abstraktnými výpoveďami o vnútornom prežívaní, momentoch či ľuďoch, si každý nájde vlastný zážitok.

Ešte pred vydaním albumu Delusion Blanch zaujala s piesňou Over Hills, ktorá zarezonovala v Demovnici Rádia_FM a Osmičke Rádia_FM, v longliste RHA18 a vyústila do ceny Advance Investments na Radio_Head Awards 2018 a do nominácie v kategórii debut roka na Radio_Head Awards 2019.Aktuálne obsadenie Blanch tvorí Bianca a Dominik Špuler – bicie, Marek Votruba – klávesy a Jakub Kolesár – bassgitara. V tejto zostave sa podielali na skladbe Behind (Delusional Meaning), ktorá debut Delusion uzatvára bodkočiarkou ale i vypovedá o prežívaní počas jeho tvorby.

Vstupné : 5/3 eur

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

FACEBOOK EVENT

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.