Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KONCERT

APOCALYPTICA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
+ Zdieľať akciu Kúpiť lístok

O UDALOSTI

Apocalyptica
20 years of plays Metallica by four cellos


Oslava 20. VÝROČIE PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS rozšíreným vydaním albumu a koncertnom turné. V Bratislave zahrá 26. októbra 2017.

10. mája 1996 vydali fínski rockeri menom APOCALYPTICA svoj skvelý debut PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS. Inštrumentálne violončelový rockový opus zmenil pre roky budúcu podobu tvrdej muziky. Na oslavu dvadsiateho výročia vydania dosky skupina v redícii vydáva 22. júla 2016 remastrované album s tromi bonusovými skladbami.

Vydanie PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS bolo novým prístupom k hitom najslávnejšej metalovej kapely, ktorú svet spoznal. A čo viac - APOCALYPTICA vytvorila svoj vlastný žáner a položila základy kariéry, ktorá trvá už dvadsať rokov s doteraz predanými milióny dosiek a vypredanými koncerty po celom svete.
V roku 2017 sa kapela vráti so špeciálnymi výročnými koncerty na oslavu dvadsiateho výročia PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS. Na Slovensku túto šou uvidíte 26. októbra v Incheba Expo aréne, Bratislava.

Vstupné/Entry:
Kat. Gold: 49,00 EUR
Kat. Silver: 44,00 EUR
Kat. B: 39,00 EUR
Kat. C: 34,00 EUR
Kat. D: 29,00 EUR

Zľavnené vstupné: Imobilní 29,00 EUR + Doprovod imob. ZDARMA. Jedna vstupenka platí pre imobilného + doprovod. (obmedzený počet)
MIESTO A DÁTUM KONANIA
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.